Aydınspor'a Gönül Verenlere Açık ÇağrımızdırAydın ilinin en büyük marka değerlerinden birisi olan Aydınsporumuz, 2009-2010 Sezonundan bu yana amatör liglerde mücadele etmektedir. Kulübümüz, amatör ligde şampiyonluk mücadeleleri gösterdiği kadar; 2011/2012, 2012/2013 ve 2016/2017 sezonlarında maddi imkansızlıklar nedeniyle liglere katılım sağlayamamıştı.

Bir milyondan fazla nüfusa sahip Aydın ilinde yaşayan ve Aydınsporumuza gönülden bağlı olan tüm taraftarlarımıza, eski kulüp başkanlarımız ve yöneticilerimize, sivil toplum kuruluşlarına; herhangi bir siyasi amaç gütmeden, ortak bir çatı altında birlik-beraberlik sağlayabilmek adına siyasi parti başkan ve yöneticilerine, büyükşehir ve 17 ilçe belediye başkanlarımıza açık çağrıda bulunuyoruz.


Önümüzdeki yıl, amatör liglerdeki mücadelemizin 12'nci yılı olacak. Aydın ve Aydınspor ismine yakışmayan bu günlerden bir an önce kurtulup yükselişe geçmek; kulübümüzün değerini Türkiye'ye yeniden hatırlatmak ve ilimizi en güçlü şekilde temsil etmek için her kesimin maddi-manevi desteğini bekliyoruz.

Mehmet Anbarlı'nın, Musa Muro'nun, Murat Yoldaş'ın, Ekrem Targıtay'ın, Önden Kon'un, Gazi Akkuş'un ve daha nice emekçilerimizin oluşturduğu özlenen Aydınspor ruhunun geri dönmesi, hepimizin elinde. Hep birlikte, omuz omuza; Aydınsporumuza yeniden güneşli günler göstermek, 17 ilçede şampiyonluk turları atmak için şehrinin takımı Aydınspor'u destekle!

Aydınspor Kulübü Yönetimi​