Başkanımız Özcan Çetav, Sporsever'in Canlı Yayın Konuğuydu
Aydınspor Kulübü Başkanımız Özcan Çetav, Ege TV'de Suat Deniz'in sunduğu Sporsever programının canlı yayın konuğuydu. Koronavirüs salgını sebebiyle telekonferans yöntemiyle gerçekleştirilen canlı yayında Başkan Çetav, Aydınspor'un son durumu hakkında birtakım açıklamalarda bulundu.


Başkan Özcan Çetav, geçtiğimiz günlerde kulübün deposunun soyulmasının kasıtlı olarak yapıldığını belirtti. Çetav; "Zararımız çok ancak biz daha çok neden soyulduğumuzu merak ediyoruz. Orası korunaklı bir yerdi. Saçları kırmak şekliyle içeri girmişler. Hem zarar vermişler, dağıtmışlar; top, malzeme, eşofman ne varsa alıp götürmüşler. O gün Aydın'da değildik. Failler belli değil. Beden Terbiyesi Bölge Müdürlüğü olayı emniyete bildirmiş" dedi.


"Aydınspor Halkın Takımıdır"


Başkan Çetav, Gazeteci Suat Deniz'in yeni sezon çalışmalarına yönelik sorduğu soruya şu cevabı verdi; "Aydınspor'un büyümesi, taraftarıyla, iş insanlarıyla gerçekleşir. Aydınspor halkın takımıdır. Bu şehrin en büyük marka değeridir. Bu takıma maddi manevi kim yardım etmek isterse kapımız o kişilere her zaman açıktır. Zor günümüzde yanımızda olan, kanayan yaramıza merhem olan Efor Çelik Kapı Operasyon Müdürü Mustafa Kaçar'a çok teşekkür ediyorum".


Başkan Çetav; "Aydınspor için bir yardım kampanyası düşünüyoruz. Şart ve yetkilerimiz hakkında bilgi ediniyoruz. Güvenilir olmak zorundayız. Çünkü halkın takımını kullanacaksak, bu şekilde yardım alacaksak mutlaka şeffaf ve güvenilir olmalıyız. Bu dönemde pazardaki teyzemizin 25 kuruşuna da ihtiyacımız olabilir, 100-200 lira veren arkadaşlarımızın da parasına ihtiyacımız olabilir" dedi. Taraftarlardan gelen forma talebine de yanıt veren Başkanımız Özcan Çetav, kulübe gelecek 150 lira üzeri yardımlara karşılık forma hediye edileceğini belirtti.


"Aydınspor Yönetimi Olan Yeni Aydın Valisi Sayın Hüseyin Aksoy'a Tebrik Ziyaretinde Bulunduk"


Yönetim kurulumuz, Yeni Aydın Valisi Hüseyin Aksoy'a tebrik ziyaretinde bulunmuştu. Başkan Çetav ziyarette ilgili şunları söyledi; "Yeni Aydın Valimiz sayın Hüseyin Aksoy'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sağ olsun kendisi bizi oldukça güzel ağırladı, Aydınsporumuz hakkında bolca sohbet ettik. Arkamızda bir valinin olması kadar anlamlı bir şey olamaz. Sayın valimiz maçlar hakkında soru sorduğu zaman biz de Aydınspor olarak Adnan Menderes Stadyumu'nda maç yaparsak inanın 25-30 bin taraftar çekeriz dedik. Amatörde bu sene yan sahalarda yer olmamasına rağmen 6-7 bin kişiye oynadığımız maçlar oldu. Aydın'ın tanıtımında pamuk, zeytin, incirden ziyade Aydınspor da çok büyük bir etkendir" dedi.